telefon
whatsapp

Kalite Politikası

Müşterilerimizin beklenti ve önerilerini dikkate alan, kaynakları etkili, ekonomik, verimli kullanarak, müşteri taleplerini, çevre şartlarını dikkate alarak yasal ve mevzuat şartlarına uygun, yerinde, zamanında, doğru, güvenilir, güler yüzle, hızlı ve daha etkin bir şekilde karşılayan, müşteri ve çalışan memnuniyetini hedefleyen çağdaş ve katılımcı bir yönetim kültürünün oluşturulmasıdır.

Bu yönetim kültürüne ulaşmak için benimsediğimiz temel ilkeler şunlardır ;

  • Yapılan çalışmaların hedeflere uygunluğu ölçülerek sonuç odaklı olmak,
  • Her kademede görev, yetki ve sorumluluklara uygun liderler yetiştirilmesini sağlamak,
  • Süreçlerini sürekli iyileştirmeyi dikkate alan yönetim anlayışını geliştirmek,
  • Çalışanların kişisel ve mesleki gelişimini sağlamak ve katılımcı olmalarını teşvik etmek,
  • Sürekli öğrenme, iyileştirme ve yenilikçilik anlayışı ile değişimi gerçekleştirmek

Firmamız esnek ve uzlaşmacı çalışma koşullarıyla, verimlilik ve kaliteden ödün vermeden; yapabileceği kadarını söz verip, söz verdiğinden daha iyisini yapmayı amaçlamaktadır. Kaliteli İşler İçin;

  • Kaliteli Proje
  • Kaliteli Malzeme
  • Kaliteli Ekip

olmazsa olmazlarımızdandır.

Etik Değerlerimiz Dürüst olmak ve doğru davranmak temel ilkemizdir. Açık, şeffaf, hesap verebilen ve etik kuralları göz ardı etmeyen bir yönetim tarzını benimseyen Şirketimizin ortak değerleri arasında özgüven, dürüstlük, takım ruhu, dayanışma ve topluma duyarlılık yer almaktadır.

Led aydınlatma  ve  led uygulama projelerindeki tüm aşamalardaki profesyonel ekibi ile  işleri titizlik ve mimari dokuyla bütünsel çalışma  şeklimizle  tüm işlerimizde her zaman daha  iyi ve güzeli  hedefliyoruz

 Bu amaçlar doğrultusunda Lampsan Led Aydınlatma olarak gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerle üzerinde yaşadığımız doğaya ve insana karşı toplumsal sorumluluk bilinci içerisinde çalışmayı, ulusal düzeyde liderliğini sürdürmeyi, uluslararası düzeyde lider bir kuruluş olmayı hedefler.

2015 yılında çalışma hayatına "Işığını Yansıt" diyerek başlayan LAMPSAN AYDINLATMA,

kısa zaman içinde mekan estetiği konusunda hem kendi bünyesinde hem de çözüm ortakları ile beraber çalışmakla birlikte daha keyifli ve zevkli ürünler üzerinde yoğunlaşmıştır..

Yeni ürün ve projelerimizden bilgilendirilmek istiyorsanız; Lütfen abone olunuz...

Search